top of page
51533891457_d45b41b393_k.jpg

ANNETA, ET TUUA PÄEVAVALGELE JULMUS, MIDA TÖÖSTUSFARMID EI TAHA, ET ME NÄEKS

Tööstuslik loomakasvatus tähendab loomadele kitsaid elutingimusi, piina ja kannatusi. Praegu on sekkumine olulisem kui kunagi varem, sest poliitikute laual on ettepanek puurispidamise keelustamiseks Euroopa Liidus. Plaanime suurt kampaaniat, et tööstusfarmides toimuv päevavalgele tuua.
 
Anneta juba täna, et päästa need süütud loomad ebavajalikest kannatustest!
Tänu sinu annetusele:

1500 € täitudes alustame kampaania esimese lainega ja viime kuu aja jooksul sotsiaalmeedia võimendatud postitustega loomadest hooliva sõnumi kümnete tuhandete inimesteni
 
3000 € täitudes lisame eelnevale poolsada digiekraani suurimates linnades, kus iga päev näevad tuhanded inimesed loomade olulist sõnumit
 
5000 € täitudes viime lisaks eelnevale suurimate uudistesaitide veebibännerite ja sisuturundusartikite kaudu sõnumi kümnete tuhandete veebiportaalide külastajateni
 
7000 € täitumisel teeme neljanädalase välireklaamide laine bussipeatustest ja tänavastendides üle Eesti, et jõuda sadade tuhandete inimesteni
NahtamatudL-valgekiri-veeb_edited.png
Kas aitad jõuda eesmärgini?

Targad ja tundevõimelised loomad on tööstusfarmide ruumikitsikuses vangistatud puuridesse, kus nad tihti vaevu liigutada saavad.

 

Selline tootmisviis on julm loomadele ja šokeeriv tarbijatele, kelle eest tööstuslik loomakasvatus seda kiivalt varjab. Eesti tööstusfarmid on Nõukogude mõjust intensiivkasvatused, kus odava massikauba toomiseks hoitakse kokku loomade heaolult.

Sead, kanad ja teised loomad väärivad paremaid elutingimusi, mis ei põhjusta neile kannatusi. Kas sa kujutad ette veeta terve elu kõledas puuris, kus ruumi ei ole, välja kunagi ei saa ja selle õuduse eest pole ka kuhugi pageda? 

 

Lisaks sellele lõikavad Eesti seatöösturid ebaseaduslikult vastsündinud põrsastel tuimestuseta sabad maha. Kehvad elutingimused koos julmade protseduuridega, mis loomade peale läbi viiakse (sabade ja nokkade lõikamine, tuimestuseta kastreerimine jpm) teevad tööstusfarmidest loomadele maapealse põrgu, millest pole kuhugi pääsu. Sina aga saad neid aidata!

Eestil on eeskuju võtta teistest Euroopa riikidest, kus on väiksemad farmid ning loomade heaolu kõrgem. Nähtamatud Loomad on tänaseks 6 aastat vedanud eest kampaaniaid loomade heaolu suurendamiseks muna- ja sealihatootmises. 

 

Nüüd oleme alustamas esmakordse üleriigilise pika avaliku kampaaniaga, mis töötab süstemaatiliselt selle nimel, et tööstusfarmid kui laiem nähtus ning seal loomadega toimuv tuleks päevavalgele ning need julmused lõppeks.

Alustame selle olulise teema avalikkuse ette toomist kuu aeg kestva üleriigilise teavituskampaaniaga, et viia sõnum sadade tuhandete inimesteni. Loe lähemalt meie uue suure kampaania kohta, mille elluviimiseks ja sadade tuhandete loomade aitamiseks vajame Sinu tuge, armas toetaja.

MTÜ Nähtamatud Loomad

Registrikood 80413845

info@nahtamatudloomad.ee

Annetamistingimused ja privaatsuspoliitika

NahtamatudL-logo-veeb.png
bottom of page