top of page
NahtamatudL-logo-veeb.png

Annetustingimused

Annetusampaania kestab 8. maist kuni 5. juuni. 

 

Annetuskampaania eesmärk on koguda tööstusfarmide kriitika avaliku kampaania jaoks 7000 € püsiannetuste näol. Tööstusfarmide kriitika avalik kampaania on pikk ning püsiannetuste abil on seda võimalik hoida kogu aeg pildis ning seeläbi aidata veel rohkem farmiloomi. 

 

Uueks püsiannetajaks loetakse inimest, kes sõlmib püsikorralduslepingu kampaaniaperioodil, kellel 3 päeva enne annetuskampaania algust puudus kehtiv püsikorraldusleping Nähtamatutele Loomadele püsiannetamiseks ja kelle püsikorralduslepingu esimene makse laekub Nähtamatute Loomade pangakontole hiljemalt 07.06.2023.

 

Annetamise üldtingimused

Loomakaitseorganisatsioonile Nähtamatud Loomad tehtud annetusi kasutame tegevusteks, mis aitavad loomi võimalikult efektiivselt aidata, näiteks kampaaniate läbiviimiseks, kampaaniamaterjalide kujundamiseks ja tootmiseks, plakatite ja bännerite tegemiseks, kohtumisteks poliitikutega, domeenide ja serveriruumi eest tasumiseks, kodulehtede ehitamiseks ja arendamiseks, tehnika ja ruumide rentimiseks, protestide ja ürituste korraldamiseks, reklaampindade eest tasumiseks, tiimiliikmete koolitamiseks, vabatahtlike töö koordineerimiseks ja paljuks muuks oluliseks.

 

Annetuse saab teha kas ühekordselt või vormistades selle igakuiseks püsiannetuseks, mis aitab Nähtamatutel Loomadel stabiilselt ja pikaajaliselt tegevusi planeerida ja eelarvet koostada. 

 

Nii ühekordse annetuse kui püsiannetuse saab vormistada ka oma internetipangas või pangakontoris, kuid siinne annetuskeskkond teeb selle kiiremaks ja mugavamaks.

 

Ühekordse annetuse tegemisel siinses annetuskeskkonnas suunatakse Sind meie lepingupartneri Montonio vahendusel Sinu poolt valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka, mis säästab Su aega ja vähendab eksimisvõimalusi andmete sisestamisel.

 

Püsiannetuse tegemiseks internetipangas vajuta oma internetipanga logol. Pärast sisselogimist saad kontrollida ja vajadusel täiendada või muuta eeltäidetud välju. Mõningate pankade puhul tuleb väljad ise täita. Selleks saad kasutada järgnevalt esitatud informatsiooni: 

 

Saaja: MTÜ Nähtamatud Loomad

Selgitus: MTÜ Nähtamatud Loomad püsiannetus

Konto (Swedbank): EE922200221066221071

BIC/SWIFT: HABAEE2X

 

Annetuse valuutaks on euro.

 

MTÜle Nähtamatud Loomad tehtud annetustelt saab tulumaksutagastust. Ühekordse annetuse tegijad peavad selleks korrektselt avaldama oma täisnime ja isikukoodi, püsiannetajate täisnimed ja isikukoodid saab organisatsioon pangaväljavõttest edukalt kätte. Edastame annetusandmed Maksu- ja Tolliametile hiljemalt annetustehingule järgneva kalendriaasta 1. veebruariks ning tulumaksutagastus kantakse Maksu- ja Tolliameti poolt üle pärast tuludeklaratsiooni esitamist.

 

Eraisikust annetajal on võimalus maksustamisperioodi tulust maha arvata Nähtamatutele Loomadele tehtud annetused (mahaarvamisi on lubatud kokku teha kuni 1200 eurot maksumaksja kohta, kuid mitte rohkem kui 50% ulatuses maksumaksja sama maksustamisperioodi Eestis maksustatavast tulust). Mahaarvamiste summasse lähevad arvesse nii eluasemelaenu intressid, koolituskulud kui ka kingitused ja annetused. Tulumaksuseaduse § 282 lõige 1. 

 

Ettevõtte poolt tehtud annetused MTÜle on samuti maksuvabad (juhul kui annetuse kogusumma ei ületa 10% maksumaksja eelmise kalendriaasta kasumist või 3% sama kalendriaasta isikustatud sotsiaalmaksu summast, so 3% summast, mis on palga ja sarnase maksena välja makstud). Tulumaksuseaduse § 49 lõige 2.

 

MTÜle annetanud isikute annetusandmed kajastuvad automaatselt annetaja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

 

Püsiannetusest on võimalik loobuda igal hetkel. Annetusi on võimalik tagasi küsida 1 ööpäeva jooksul pärast annetuse sooritamist. Hiljem enam annetusi tagasi küsida ei ole võimalik, sest on tõenäoline, et annetussumma on juba loomade abistamiseks ära kasutatud ning meil puudub võimekus seda tagastada.

Privaatsus ja turvalisus

 
I TURVALISUS
  1. Montonio ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik, et annetamine internetipangas oleks annetajatele ja nende rahale turvaline.

  2. Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib samamoodi nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID, Smart-ID, PIN-kalkulaatori või paroolikaardiga. Kõige turvalisem on internetipanka sisselogimine kasutades selleks ID-kaarti või Mobiil-ID-d.

  3. Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.

  4. Kui Sul on tekkinud kahtlusi internetipanga turvalisuses, võta kohe ühendust oma kodupangaga.

 
II PRIVAATSUS
  1. Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.

  2. Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele.

  3. Annetajatele, kes on sisestanud oma e-posti aadressi, edastame aeg-ajalt infot meie kampaaniate kohta ning palume abi, kui loomad seda kiiresti vajavad. Saad meile igal ajal teada anda, kui ei soovi neid e-maile saada.

  4. Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.

  5. Parema kasutusmugavuse tagamiseks kasutab annetuskeskkond küpsiseid. Sessiooniküpsis on selleks, et kasutaja saaks keskkonda sisse logida ja erinevate tema poolt tehtud valikute meelespidamiseks. Lisaks sellele kasutab küpsiseid Google Analytics anonüümse veebikülastuse statistika kogumiseks.

bottom of page